Zamknij

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY

Miejsce pracy: Zdrojowa 56B, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w zespole pod kierownictwem przełożonych. Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętności związane z budową dróg i placów. Miejsce wykonywania pracy: powiat aleksandrowski.
    Pracodawca: ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNY "BET-BUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Zdrojowa 56B, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorski
    Osoba do kontaktu: Dariusz Kobiela
    Numer telefonu: 502-148-441
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    I. Wynikający z art. 100 Kodeksu Pracy. II. Wynikający z art. 211 Kodeksu Pracy. III. Zakres obowiązków wynikających z pełnionej funkcji logopedy szkolnego, w tym: przeprowadzanie diagnoz logopedycznych, prowadzenie z uczniami indywidualnych lub grupowych zajęć logopedycznych usprawniających mowę
    StPr/24/0604
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    Praca w zespole pod kierownictwem przełożonych. Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
    StPr/24/0601
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    -pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych -obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu -utrzymanie czystości w miejscu pracy -dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.) -pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
    StPr/24/0597
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    PROWADZENIE ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH Z DZIECKIEM POSIADAJĄCYM ORZECZENIE O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO Z UWAGI NA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ RUCHOWĄ W TYM Z AFAZJĄ, PRACA INDYWIDUALNA Z DZIECKIEM, ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI GŁOŚNEGO CZYTANIA, CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM, WZBOGACANIE ZASOBU SŁOWNICTWA, POPRAWNEGO POD WZGLĘDEM ORTOGRAFICZNYM I GRAFICZNYM PISANIA
    StPr/24/0590
    wynagrodzenie od od 545,33 PLN

    1)Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno – pedagogicznej adekwatnej do ich potrzeb. 2)Opracowywanie na podstawie otrzymanych z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej opinii oraz orzeczeń o potrzebie nauczania indywidualnego wskazań dla nauczycieli do przygotowania dostosowań metod i form pracy z uczniami. 3)Koordynacja nad pracą zespołów udzielających pomocy psychologiczno – pedagogicznej uczniom z klas III – VIII i udział w spotkaniach i pracach zespołów. 4)Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym obserwowanie pracy uczniów w czasie zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych, diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów celem określenia ich mocnych i słabych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień.
    StPr/24/0588

    prowadzenie z uczniami zajęć korekcyjno - kompensacyjnych, prowadzenie badań diagnostycznych uczniów, u których podejrzewa się zaburzenia lub odchylenia rozwojowe, rozpoznawanie przyczyn, które utrudniają uczniom aktywne oraz pełne uczestnictwo w życiu szkolnym, uczestnictwo w zebraniach rady pedagogicznej, w pracach zespołów przedmiotowych lub zadaniowych
    StPr/24/0589

    Kompleksowa opieka nad pacjentami w zakresie opieki medycznej.
    StPr/24/0577
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    - PRZYJMOWANIE, MELDOWANIE GOŚCI - INFORMOWANIE GOŚCI - POBIERANIE OPŁAT
    StPr/24/0575
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    Obsługa klienta, dbałość o dobre imię firmy, obsługa kasy i terminala płatniczego, udzielanie klientom dodatkowych informacji.
    StPr/24/0568

    Prace remontowo-budowlane, porządkowe, drogowe, budowa chodników, prace na terenie miasta Ciechocinek.
    StPr/24/0550