Zamknij

22:44, 14.10.2019
Dzięki obiektom umożliwiającym grę w tenisa z każdym rokiem przybywa miłośników uprawiania amatorskiego tego sportu. Szkolenie młodzieży też ma się dobrze, szkoda jedynie, że poza strukturami OSiR, który dysponuje halą sportową, kortami z nawierzchnią sztuczną i ceglaną. Na kortach przy sanatorium ZNP odbył się w ubiegłym tygodniu turniej zamykający sezon letni - zwanym turniejem masters w singlu panów.
21:26, 14.10.2019
W ubiegłym tygodniu odbył się w Ciechocinku turniej, który wyłonił młodzieżowych mistrzów Polski w boksie.
20:30, 14.10.2019
W 10. kolejce ligi okręgowej seniorów gracze ciechocińskiego Zdroju po czterech przegranych meczach z rzędu w końcu odnieśli zwycięstwo. W wyjazdowym spotkaniu pokonali zespół Kujawianki Strzelno 3:0 (2:0). Bramki dla Ciechocinian strzelali: Dawid Napora, Rafał Langner oraz Sylwester Kiełbasa. Po tej wygranej Zdrój awansował na 14. pozycję w tabeli.
15:16, 08.10.2019
W dniach 6 - 12 października 2019 roku w ciechocińskiej hali sportowej przy ul. Lipnowskiej 11 C odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Rywalizować będą ze sobą zawodnicy do 23 lat, wśród których ujrzymy również członków Ciechocińskiego Klubu Bokserskiego Potężnie, m.in. Patrycję Kwiatkowską, Jakuba Szmajdę, Daniela Piotrowskiego oraz Mateusza Nowaka. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!
1
15:06, 07.10.2019
W 9. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek podejmowali na własnym boisku aktualnego lidera rozgrywek - KS Brzoza. Niestety zawodnicy spod tężni ulegli 2:3 (2:1) i w dalszym ciągu zajmują bardzo słabą 15. pozycję w tabeli. Bramki dla biało niebieskich strzelali Radosław Czułkowski oraz Jarosław Krzyżanowski.
1
20:50, 30.09.2019
W 8. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek przegrali z zajmującym drugie miejsce w tabeli Kujawiakiem Kowal 3:1 (2:1). Borykający się z problemami kadrowymi Ciechocinianie dzielnie stawiali czoła wiceliderowi i mieli swoje szanse jednak zabrakło szczęścia oraz wykończenia. Zdrój po tej porażce zajmuje przed ostatnie- 15. pozycję w tabeli wyprzedzając jedynie Ziemowit Osięciny, który jeszcze nie zdobył punktu.
1
12:11, 28.09.2019
W niedzielę, 29 września o godzinie 12 na stadionie OSiR przy ul. Tężniowej 6 swój mecz domowy zagrają zawodnicy drużyny futbolowej Angels Toruń. Będzie to rewanż z poznańsko-szczecińską Armaidą.
2
21:16, 25.09.2019
W sobotę, 5 października ulicami miasto wystartuje I bieg pod szyldem Bieganienawesoło. Bieg ruszy spod Kawiarenki Irenka mieszczącej się na ul. Kościuszki równo o godzinie 11:00.
3
18:16, 23.09.2019
W 7. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek ulegli na własnym boisku Łokietkowi Brześć Kujawski 1:3 (1:1). Bramkę dla biało - niebieskich strzelił Dawid Napora. Grający w 11 - osobowym składzie gospodarze dzielnie stawiali czoła rywalom. Niestety znów zabrakło kilka minut, gdyż obie bramki dla Łokietka padły w doliczonym czasie gry.
4
14:45, 16.09.2019
W wyjazdowym meczu 6. kolejki zawodnicy Zdroju Ciechocinek ulegli drużynie GKS Baruchowo aż 5:0 (1:0). Zabójczy dla Ciechocinian okazał się początek drugiej połowy kiedy to w ciągu 12 minut stracili aż 4 gole. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Kacpra Żuchowskiego w 82. minucie.
1
14:15, 09.09.2019
W 5. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju zremisowali na własnym boisku z Goplanią Inowrocław 1:1 (1:0). Gospodarze prowadzili od 7. minuty po golu Igora Kani. Goście dopiero w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu. Po pięciu rozegranych spotkaniach Ciechocinianie zajmują 11. pozycję w tabeli z dorobkiem 5 pkt.
1
12:52, 04.09.2019
W sobotę, 7 września na ulicach Ciechocinka odbędzie się już XXXI edycja Integracyjnego Mini Maratonu "Bieg Solny". Jak zawsze na wydarzenie zaprasza burmistrz Ciechocinka, Leszek Dzierżewicz oraz Stowarzyszenie Centrum Niezależnego Życia "Sajgon".
10:42, 31.08.2019
W niedzielę, 1 września ulicami naszego Uzdrowiska przebiegną zawodnicy biorący udział już w VIII edycji ciechocińskiego półmaratonu. Oprócz dystansu 21,0975 km biegacze będą także rywalizowali w biegu towarzyszącym na dystansie ok 10,7 km.
12:06, 29.08.2019
VII edycja Narodowego Dnia Sportu odbędzie się 14.09.2019 w całej Polsce. Daje szansę zaktywizować się tym, którzy dotąd nie interesowali się aktywnością fizyczną. Jest to doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia. Podczas tegorocznej, VII już edycji wydarzenia setki placówek sportowych otworzą swoje drzwi i zaproszą do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych.
1
10:34, 27.08.2019
Bez punktów wrócili piłkarze ciechocińskiego Zdroju z meczu 3. kolejki rozegranym w Kruszwicy z miejscowym Gopłem. Ciechocinianie ulegli 2:5, mimo prowadzenia do przerwy 2:1. Bramki dla Ciechocinian zdobyli Artur Smykowski oraz Mateusz Parzybut z rzutu karnego. Niestety od 6. minuty gracze Zdroju grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mateusza Parzybuta.