Zamknij

23:21, 21.08.2019
W sobotę, 31 sierpnia o godz. 12:00 na Stadionie odbędzie się Amatorski Turniej Oldboyów w Piłce Nożnej.
2
22:14, 18.08.2019
W pierwszym meczu pod tężniami w tym sezonie piłkarze Zdroju Ciechocinek pewnie pokonali Szubiniankę Szubin 3:0 (3:0). Dwie bramki dla biało - niebieskich strzelił Jarosław Krzyżanowski i jedną Artur Smykowski.
1
17:27, 16.08.2019
W sobotę, 17 sierpnia piłkarze Zdroju zagrają pierwszy mecz nowego sezonu w V lidze przed własną publicznością. W ramach 2. kolejki przeciwnikiem biało - niebieskich będzie drużyna Szubinianki Szubin. Początek spotkania o godzinie 17:00. Nowy zarząd Zdroju Ciechocinek postanowił, iż bilet na mecz będzie kosztował symboliczną złotówkę. Oczywiście kobiety i dzieci mają wstęp darmowy.
1
15:43, 13.08.2019
Piłkarze ciechocińskiego Zdroju ulegli w wyjazdowym meczu drużynie LTP Lubanie 4:1 (2:0) Bramkę dla biało - niebieskich zdobył nowy gracz ciechocińskiego klubu, Artur Smykowski. Ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego w pierwszej połowie przy stanie 1:0. Ponadto gospodarze spotkania od 32. minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla obrońcy Lubania.
20:47, 03.07.2019
W sobotę 6 lipca o godz. 15 odbędzie się czwarty bieg cyklu „Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2019 w Biegach i Nordic Walking”. Bieg odbędzie się tradycyjnie na dystansie 5200 m.
16:39, 27.06.2019
29 czerwca o godz. 10:00 na boiskach do siatkówki plażowej OSiR w Ciechocinku przy ulicy Lipnowskiej 11c odbędzie się I Otwarty Turniej Piłki Plażowej “3 x Plażówka”.
15:15, 10.06.2019
W 28. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek podzielili się punktami z zespołem Kujawianki Strzelno. Wynik 1:1 został już ustanowiony w pierwszej połowie i taki pozostał do końca spotkania. Bramkę dla biało - niebieskich zdobył Kacper Żuchowski po strzale z rzutu karnego. Warto dodać iż goście przyjechali do Ciechocinka w dziesięciu, a w pierwszej połowie kontuzji doznał bramkarz Kujawianki i musiał go zastąpić zawodnik z pola.
18:21, 07.06.2019
W 28. kolejce ligi okręgowej seniorów piłkarze ciechocińskiego Zdroju podejmą na własnym boisku drużynę Kujawianki Strzelno. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 8 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Ciechocinku.
20:54, 04.06.2019
1 czerwca 2019 odbył się IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka "Piłka nożna łączy pokolenia”. W rozgrywkach udział wzięło 20 drużyn, które zostały podzielone na kategorie wiekowe.
15:20, 28.05.2019
W sobotę, 1 czerwca na stadionie miejskim w Ciechocinku odbędzie się już 9. edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka pod nazwą "Piłka nożna łączy pokolenia".
22:15, 26.05.2019
W dniach 22 - 25 maja w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Trenująca boks, Ciechocinianka Patrycja Kwiatkowska reprezentująca klub CKB Potężnie zdobyła drugie miejsce wśród kadetek. Jest to niewątpliwie bardzo wielki sukces młodej zawodniczki.
16:37, 24.05.2019
Zawodnicy Zdroju Ciechocinek podejmą w 26. kolejce ligi okręgowej rywala zza miedzy, czyli zespół Orła Służewo. mecz zaplanowany jest na sobotę, 25 maja na godzinę 17:00.
15:01, 20.05.2019
W 25. kolejce ligi okręgowej osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników drużyna Zdroju Ciechocinek bezbramkowo zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z GKS Baruchowo. Po tym meczu Ciechocinianie nadal zajmują 13. pozycję w tabeli z dorobkiem 30 punktów.
1
18:23, 17.05.2019
W sobotę, 18.05.2019 r. o godz. 15:00 odbędzie się drugi bieg cyklu „Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2019 w Biegach i Nordic Walking”.
1
15:19, 13.05.2019
W 24. kolejce ligi okręgowej seniorów piłkarze Zdroju Ciechocinek ulegli na własnym boisku Szubiniance Szubin 0:1 (0:1). Po tej porażce Ciechocinianie w dalszym ciągu plasują się na słabym 13. miejscu w tabeli.