W dn.24.04.2017r., Prezez Klubu CKS Zdrój Ciechocinek wręczył dyplomy grawerowane Panu Komendantowi insp.Andrzejowi Kłosowi z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim oraz Pani Komendant Komisariatu Policji w Ciechocinku kom.Małgorzacie Sendeckiej oraz podziękował za dobrą współpracę oraz wsparcie przy ochronie rozgrywanych meczy naszej drużyny piłki nożnej.


W ostatnich dwóch meczach rundy wiosennej ciechociński klub zdobył 6 punktów zwyciężając na wyjeździe z Piotrkowem Kujawskim 2:0 oraz w ostatnim meczu rozpoczynającym majówkę 7:0 z Barcinem. Mecz odbył się na stadionie miejskim w Ciechocinku, przed meczem kibice i piłkarze uczcili pamięć zmarłego, byłego zawodnika Klubu CKS Zdrój Bartosza Nawrockiego symboliczną minutą ciszy.
Drużyna wystąpiła z czarnymi opaskami na ramieniu.

Klejton15:18, 05.05.2017
Dobra współpraca ze służbami porządkowymi to podstawa, z drugiej strony fajna inicjatywa z takimi podziękowaniami
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ciechocinek.biz. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego
Kuracjusz Krzysiek
12:09, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!
Heniek Wójcik
12:07, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!
Nikodem
12:05, 2026-06-28
Nieszawa w National Geographic Traveller
Będąc w Nieszawie miałem wrażenie , że to wymarłe miasteczko. Nie spotkałem tam człowieka . Gdzie są mieszkańcy Nieszawy ?
turysta
20:30, 2026-06-21