22 kwietnia wokół ciechocińskich tężni został rozegrany 1 bieg 3 edycji Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017 w Biegach i Nordic Walking. Na trasie o długości 5200 m rywalizowało 58 zawodniczek i zawodników.
Wyniki:
Bieg kobiet:
1. Błachowska Anna (Karnkowo) 20:44
2. Dąbkowska Dorota (Toruń) 23:20
3. Skibińska Karolina (Aleksandrów Kuj.) 23:23
4. Bylicka Katarzyna (Ciechocinek) 25:45
Nordic walking kobiet:
1. Jóźwiak Marianna (Włocławek) 36:11
2. Nowak Aleksandra (Solec Kuj.) 37:13
3. Nasińska Emilia (Ciechocinek) 39:08
4. Kaczmarek Zofia (Sicienko) 39:10
Bieg mężczyzn:
1. Zielonka Jan (Ostrowąs) 17:50
2. Podolski Kamil (Torzewo) 19:22
3. Murawski Marek (Otłoczyn) 19;38
4. Ratajczyk Przemysław (Zakrzewo) 19:54
Nordic walking mężczyźn:
1. Dembkowski Ryszard (Toruń) 36:02
2. Haniaczyk Franciszek (Chodecz) 38:18
3. Jóźwiak Łukasz (Włocłąwek) 38:34
4. Czerwiński Mirosław (Toruń) 39:03
OSiR Ciechocinek
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ciechocinek.biz. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego
Kuracjusz Krzysiek
12:09, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!
Heniek Wójcik
12:07, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!
Nikodem
12:05, 2026-06-28
Nieszawa w National Geographic Traveller
Będąc w Nieszawie miałem wrażenie , że to wymarłe miasteczko. Nie spotkałem tam człowieka . Gdzie są mieszkańcy Nieszawy ?
turysta
20:30, 2026-06-21