Zamknij

Znamy zwycięzców Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2016 w biegach i nord walking

23:05, 16.10.2016 B.B
Skomentuj

W 7 biegu Grand Prix zwyciężył w kategorii mężczyzn Tomasz Bojanowski z czasem 19,06 min,

drugie miejsce zajął Przemek Ratajczyk ( 19,23  ),

na trzeciej pozycji przybiegł Jarek Jabłoński ( 20,38 )

a czwarty był Sebastian Mackojć (21,27 ).

Wśród kobiet zwyciężyła Dembkowska Dorota , drugie miejsce zajęła Arleta Jastrzębska  a trzecia na podium była Katarzyna Bylicka.

W konkurencji Nordic Walking zwyciężył Michał Rosiński drugi był Franciszek Haniaczyk a na trzecim miejscu na mecie zameldowała się kobieta - Halina Radzimirska zwyciężczyni w kategorii kobiet., trzeci z mężczyzn był Ryszard Jóźwik.

W kategorii kobiet Nordic Walking na podium stanęły: I - Halina Radzimirska, II - Marianna Jóźwiak, III- Agata Błędowska

W klasyfikacji generalnej kobiet w bigach Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2016 zwyciężyła Arleta Jastrzębska, drugie miejsce zajęła Katarzyna Bylicka a na trzeciej pozycji uplasowała się Honorata Nędzusiak

Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2016 w kategorii open wygrał Tomasz Bojanowski, srebro zdobył Jarosław Jabłoński a brąz Sebastian Mackojć.

Poniżej zamieszczamy dekorację zwycięskich Pań i Panów w klasyfikacji generalnej Nordic Walking.