Na miejscu znajduje się bar z lanym zimnem piwem oraz zaplecze sanitarne. W przystani cumuje łódź turystyczna BAS, którą można wybrać się na wodną wyprawę. / fot. ciechocinek.biz
Mamy wreszcie prawdziwie letnią pogodę! Zastanawiasz się, jak najlepiej spędzić upalny czas w Ciechocinku? Zamiast szukać ochłody na nagrzanych ulicach, mamy dla Was propozycję idealną na ucieczkę od zgiełku.
W weekend (i nie tylko!) gorąco polecamy odwiedziny ciechocińskiej przystani na Wiśle. To wyjątkowe miejsce, które sprzyja ochłodzie w upalne dni, a także pozwala zrelaksować się w miłym, spokojnym i niezwykle uroczym mikroklimacie nad rzeką. Przystań leży na lewym brzegu Wisły, na samym końcu ul. Lipnowskiej.
⚓ Turystyka Wodna Sławomir Handziuk
Na miejscu znajduje się bar (idealny na ugaszenie pragnienia), miejsce na ognisko oraz pełne zaplecze sanitarne. Gwoździem programu jest jednak cumująca w przystani łódź turystyczna "BAS", którą można wybrać się na niezapomnianą wodną wyprawę i podziwiać rzekę z zupełnie innej perspektywy.
Łajba u Pana Sławka Handziuka już teraz czeka na wszystkich miłośników wypoczynku nad Wisłą w rytmie slow.

::news{"type":"see-also","item":"13466"}
::news{"type":"see-also","item":"14927"}
Poznaj opcje reklamy www.powsinoga.com/media
Nikodem12:05, 28.06.2026
Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!
Heniek Wójcik12:07, 28.06.2026
Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!
Kuracjusz Krzysiek12:09, 28.06.2026
Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ciechocinek.biz. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego
Kuracjusz Krzysiek
12:09, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!
Heniek Wójcik
12:07, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!
Nikodem
12:05, 2026-06-28
Nieszawa w National Geographic Traveller
Będąc w Nieszawie miałem wrażenie , że to wymarłe miasteczko. Nie spotkałem tam człowieka . Gdzie są mieszkańcy Nieszawy ?
turysta
20:30, 2026-06-21