Wiadomości Ciechocinek

Zamknij

Dodaj komentarz

Odkryj Ciechocinek na nowo: kameralne rejsy po Wiśle, turystyka w rytmie slow i najlepsze atrakcje bez stania w kolejkach.

Bonifacy Zaręba (75 l.) Bonifacy Zaręba (75 l.) 12:31, 20.07.2017 Aktualizacja: 11:21, 28.06.2026
3 Jak spędzić najbliższy weekend w ciechocińskim kurorcie ? Na miejscu znajduje się bar z lanym zimnem piwem oraz zaplecze sanitarne. W przystani cumuje łódź turystyczna BAS, którą można wybrać się na wodną wyprawę. / fot. ciechocinek.biz

Mamy wreszcie prawdziwie letnią pogodę! Zastanawiasz się, jak najlepiej spędzić upalny czas w Ciechocinku? Zamiast szukać ochłody na nagrzanych ulicach, mamy dla Was propozycję idealną na ucieczkę od zgiełku.

W weekend (i nie tylko!) gorąco polecamy odwiedziny ciechocińskiej przystani na Wiśle. To wyjątkowe miejsce, które sprzyja ochłodzie w upalne dni, a także pozwala zrelaksować się w miłym, spokojnym i niezwykle uroczym mikroklimacie nad rzeką. Przystań leży na lewym brzegu Wisły, na samym końcu ul. Lipnowskiej.

📞 Rezerwacja rejsów: 603 663 567

⚓ Turystyka Wodna Sławomir Handziuk

Na miejscu znajduje się bar (idealny na ugaszenie pragnienia), miejsce na ognisko oraz pełne zaplecze sanitarne. Gwoździem programu jest jednak cumująca w przystani łódź turystyczna "BAS", którą można wybrać się na niezapomnianą wodną wyprawę i podziwiać rzekę z zupełnie innej perspektywy.

Łajba u Pana Sławka Handziuka już teraz czeka na wszystkich miłośników wypoczynku nad Wisłą w rytmie slow.

Rezerwacja rejsów: tel. 603 663 567
Turystyka Wodna Sławomir Handziuk

::news{"type":"see-also","item":"13466"}

::news{"type":"see-also","item":"14927"}

Poznaj opcje reklamy www.powsinoga.com/media

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

NikodemNikodem

0 0

Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!

12:05, 28.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Heniek WójcikHeniek Wójcik

0 0

Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!

12:07, 28.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kuracjusz KrzysiekKuracjusz Krzysiek

0 0

Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego

12:09, 28.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ciechocinek.biz. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%