Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds kadr i płac

Data dodania: 2021-03-26 18:52:19ID: 4935

795Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy zatrudni na stanowisko
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Ciechocinek

Zakres obowiązków:
? Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
? Ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji;
? Naliczanie i weryfikacja list płac;
? Administracja teczek personalnych;
? Obsługa umów tymczasowych i cywilno-prawnych;
? Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne
Wymagania:
? Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata (mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej),
? Wykształcenia wyższego kierunkowe: kadry i płace, finanse, rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne,
? Doświadczenia w naliczaniu płac, w tym czasu pracy,
? Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,
? Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL
? Znajomość programu kadrowego, (Mile widziana znajomość programu Gratyfikant),
? Umiejętność obsługi Płatnika
? Dobra organizacja pracy, dokładność, oraz terminowość wykonywania powierzonych obowiązków,
? Umiejętność samodzielnej pracy i w zespole,
? Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
? Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS
? Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji PFRON
? Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji TAX
? Obsługa PPK
? Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
? Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
? Pojedyncze biuro
? Telefon służbowy
? Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
? Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanej wiedzy i umiejętności ustalone podczas spotkania rekrutacyjnego
? Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
? Godzinną przerwę każdego dnia pracy

Więcej informacji pod nr tel. 795516434