Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds administracji

Data dodania: 2021-03-26 18:52:32ID: 4934

795Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy AAEuro Recruitment Poland zatrudni na stanowisko:
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Ciechocinek

Zakres obowiązków:
? administracja biura
? fakturowanie (mile widziana obsługa programu SUBIEKT)
? kontrola wpływów i wydatków
? archiwizacja dokumentów
? tworzenie zestawień i baz danych zgodnie z poleceniami przełożonych
? obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Wymagania:
? Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok
? Wykształcenie wyższe kierunkowe: administracja, ekonomia i pokrewne
? Dobra organizacja pracy i dokładność w wykonywaniu zadań
?Umiejętności pracy w zespole,
? Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL
?Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
? Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
? Pojedyncze biuro
? Telefon służbowy
? Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanej wiedzy i umiejętności ustalone podczas spotkania rekrutacyjnego
? Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
? Godzinną przerwę każdego dnia pracy

Więcej informacji pod nr tel. 795516434 cv proszę przesłać na adres: [email protected]