Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. kadr i płac

Data dodania: 2020-10-07 20:03:23ID: 4569

797Pokaż numer[email protected]

Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy sp. z o.o. w Ciechocinku zatrudni
Specjalistę ds. kadr i płac
Opis stanowiska:

? Prowadzenie akt osobowych, w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy

? Obsługa programu kadrowo-płacowego Comarch Optima

? Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, delegacje)

? Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę /umów cywilnoprawnych

? Prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP

? Przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń

? Sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON

? Prowadzenie rozliczeń z ZUS i US

? Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz na potrzeby zarządu

? Korespondencja z urzędami/ instytucjami w sprawach pracowniczych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, Cech Rzemiosł, komornik itp.)

? Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Wymagania:

? Praktyczna, szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych

? Znajomość programu Płatnik, systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima oraz programu MS Excel

? Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły

? Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

? Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym.

Oferujemy:

? Stabilne zatrudnienie, dowolna forma zatrudnienia

? Miłą atmosferę pracy

? Możliwość rozwoju

? Umiejętność pracy w zespole

? Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]