Toruń: czy na Czerniewicach powstanie uzdrowisko?

Rozwój lewobrzeża imponuje, ale okazuje się, że za mostem w Toruniu mogłoby powstać... uzdrowisko! Okazuje się bowiem, że być może osiedle Czerniewice bogate jest w zasoby wody solankowej! czytaj więcej

TVP Info odwiedzi Ciechocinek ze swoim mobilnym studiem w ramach wakacyjnej akcji “TVP Info w Twoim mieście”. W sobotę 20 lipca od 8 do 15 nadawane będą transmisje ze skweru Excentryków. czytaj więcej

Karetka pogotowia na stałe w Ciechocinku

Karetka pogotowia stacjonująca w Ciechocinku została włączona w krajowy system ratownictwa medycznego. – Po 20 latach karetka na stałe wróciła do Ciechocinka – podkreśla Mariusz Trojanowski, dyrektor Szpitala Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim. czytaj więcej

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie CKS ZDRÓJ

5 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 18:00 w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c w Ciechocinku odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków stowarzyszenia CKS Zdrój Ciechocinek. Powodem ponownego spotkania jest rezygnacja członków zarządu z obecnych stanowisk oraz słaba sytuacja kadrowa klubu. Przypomnijmy, iż ciechocinianie nie rozegrali jeszcze żadnego meczu sparingowego a trenerzy Zbigniew Kowalski oraz marek Przybyliński złożyli rezygnację z dalszego prowadzenia drużyny seniorów. czytaj więcej

Kuracjusze i mieszkańcy Ciechocinka sprawdzają kondycję swoich płuc

W Ciechocinku, jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce, już w najbliższy piątek będzie można zbadać swoje płuca. Na początku sierpnia, przy popularnej fontannie Grzybek, pojawi się namiot kampanii Płuca Polski, w którym mieszkańcy i przebywający w mieście kuracjusze, będą mogli sprawdzić kondycję swoich płuc. czytaj więcej

Zdrój Ciechocinek przegrał na inaugurację nowego sezonu

Piłkarze ciechocińskiego Zdroju ulegli w wyjazdowym meczu drużynie LTP Lubanie 4:1 (2:0) Bramkę dla biało - niebieskich zdobył nowy gracz ciechocińskiego klubu, Artur Smykowski. Ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego w pierwszej połowie przy stanie 1:0. Ponadto gospodarze spotkania od 32. minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce dla obrońcy Lubania. czytaj więcej

Czy warto kupić Samsung Galaxy S8 w 2019 roku?

Zastanawiasz się, jaki telefon kupić? Ceny Samsung Galaxy S10 czy iPhone Xs znacznie przekraczają Twój budżet? Tutaj pojawia się pytanie, czy warto kupić starszy model jak np. Samsung Galaxy S8 czy S8+? Naszym zdaniem tak. Sprawdź, czym wciąż zachwyca dawny flagowiec. czytaj więcej

Inauguracja sezonu pod tężniami

W sobotę, 17 sierpnia piłkarze Zdroju zagrają pierwszy mecz nowego sezonu w V lidze przed własną publicznością. W ramach 2. kolejki przeciwnikiem biało - niebieskich będzie drużyna Szubinianki Szubin. Początek spotkania o godzinie 17:00. Nowy zarząd Zdroju Ciechocinek postanowił, iż bilet na mecz będzie kosztował symboliczną złotówkę. Oczywiście kobiety i dzieci mają wstęp darmowy. czytaj więcej

Piknik "Na zakończenie wakacji"

Ciechocinek żegna wakacje koncertowo. Na Stadionie Miejskim pod tężniami występują największe muzyczne gwiazdy, w ostatnich latach choćby Perfect czy Kamil Bednarek. Tym razem przygotowaliśmy prawdziwie przebojowy zestaw. Wakacje pożegnają z nami Żuki Kobranocka, IRA i Patrycja Markowska. Oprócz muzyki na gości czekać będzie mała gastronomia i wesołe miasteczko. czytaj więcej

Przegrana Zdroju w Kruszwicy [zdjęcia]

Bez punktów wrócili piłkarze ciechocińskiego Zdroju z meczu 3. kolejki rozegranym w Kruszwicy z miejscowym Gopłem. Ciechocinianie ulegli 2:5, mimo prowadzenia do przerwy 2:1. Bramki dla Ciechocinian zdobyli Artur Smykowski oraz Mateusz Parzybut z rzutu karnego. Niestety od 6. minuty gracze Zdroju grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mateusza Parzybuta. czytaj więcej