Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Uzupełnienie surowca do urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 15.09.2019
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Godziny pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 14:00-22:00.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Michał Nowak
      Numer telefonu: 542824696 w. 230
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
      Obsługa pacjentów w rejestracji, telefoniczna rejestracja pacjentów, wypełnianie dokumentacji medycznej, przygotowanie gabinetu lekarskiego.
      StPr/19/0758
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Kinezyterapia, fizykoterapia, wodolecznictwo, masaż.
      StPr/19/0739
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 100 PLN

      Uzupełnienie surowca do urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
      StPr/19/0727
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN

      Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników; ewidencja i rozliczanie czasu pracy i absencji. Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS, PFRON i podatkowych.
      StPr/19/0702
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      Obsługa klienta w recepcji, korespondencja papierowa i elektroniczna z klientami, obsługa programu hotelowego "Kuracjusz", przyjmowanie opłat.
      StPr/19/0694
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN