BRYGADZISTA/TKA DZIAŁU CZYSTOŚCI

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Organizowanie i nadzorowanie pracy działu czystości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 12.04.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagane 3 lata doświadczenia na stanowisku POKOJOWA
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Ewa Olejnik
    Numer telefonu: 542824696 w. 30
    E-mail: e.olejnik@pup-aleksandrowkujaw
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
    przekazania dokumentów:
    Obsługa urządzeń techniki biurowej.
    StPr/18/0460
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    Obsługa interesantów, prowadzenie ewidencji wejść i wyjść na teren obiektu, roznoszenie korespondencji do Urzędów, przyjmowanie przesyłek nadanych za pośrednictwem Urzędu Pocztowego oraz interesantów.
    StPr/18/0461

    Wykonywanie czynności przy przyjęciu i pielęgnacji pacjęta.
    StPr/18/0464
    wynagrodzenie od do 2 200 PLN

    Przygotowywanie posiłków, nadzór nad pracą kuchni i stołówki.
    StPr/18/0465

    Sprzątanie, mycie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
    StPr/18/0451
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    um. na okres próbny wymiar czasu pracy: 1/2 lub pełen etat
    StPr/18/2518
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Robotnik drogowy
    StPr/18/0446
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    Organizowanie i nadzorowanie pracy działu czystości.
    StPr/18/0430

    Przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego, wydawanie posiłków, organizacja pracy kuchni, dbanie o czystość w kuchni i zapleczu, dbanie o właściwą obsługę sprzętu znajdującego się w kuchn
    StPr/18/0432

    Obróbka wstępna artykułów żywnościowych. Zmywanie sprzętu używanego do pracy. Wykonywanie poleceń kierownika punktu żywieniowego.
    StPr/18/0433