FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Brata Alberta 5, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów - praca z pacjentem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 03.09.2018
Wynagrodzenie brutto: do 16 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: okres próbny do 3 m-cy w ramach umowy zlecenie - następnie umowa o pracę
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "POLEX" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Brata Alberta 5, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomor
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Buchalska
    Numer telefonu: 54-416-2980
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa kuracjuszy na sali / żywienie zamknięte
    StPr/18/0921
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    Pomoc w przygotowaniu posiłków, mycie naczyń, utrzymanie porządku na stanowiskach pracy.
    StPr/18/0902
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Dbanie o czystość na terenie obiektu.
    StPr/18/0911
    wynagrodzenie od do 13,7 PLN

    Praca związana z obsługą wtryskarek oraz maszyn rotacyjnych.
    StPr/18/0916

    Fryzjer damsko-męski; strzyżenie, modelowanie, farbowanie.
    StPr/18/0910
    wynagrodzenie od do 2 300 PLN

    Rozwożenie towarów nabiałowych.
    StPr/18/0898
    wynagrodzenie od do 2 344,51 PLN

    Pomoc w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
    StPr/18/0890
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Obsługa gości w restauracji
    StPr/18/0881

    Sprzedaż artykułów
    StPr/18/0874
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Obsługa klienta - malowanie paznokci, stylizacja paznokci.
    StPr/18/0876