Zamknij

KELNER/KELNERKA

Miejsce pracy: Leśna 2, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska w jadalni, podawanie potraw do stolika, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe w jadalni.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 27.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-15:00, 07:30-19:30 Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku. Możliwość przyuczenia do zawodu.
      Pracodawca: SANATORIUM UZDROWISKOWE "WRZOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Leśna 2, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Bożena Dryps
      Numer telefonu: 54-283-3221 w.113
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Bezpośrednia obsługa klienta w cukierni.
      StPr/24/0361
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      PROGRAMOWANIE APLIKACJI BAZ DANYCH
      StPr/24/0362
      wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

      Pomoc przy typowych pracach biurowych, sporządzanie pism, prowadzenie rejestrów, archiwizacja dokumentów, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, porządkowanie dokumentacji.
      StPr/24/0356
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      Sprzedaż obuwia
      StPr/24/0346

      Naliczanie wynagrodzeń, listy płac, rozliczenia ZUS, ewidencja czasu pracy, ewidencja urlopów, rozliczenia PFRON, znajomość SODY, wystawianie zaświadczeń dla pracowników, pomoc w dziale księgowości.
      StPr/24/0340
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

      Podawanie posiłków, dbanie o porządek na stołówce.
      StPr/24/0337
      wynagrodzenie od od 28,1 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków, w tym obieranie warzyw, pomoc w sprzątaniu po posiłku.
      StPr/24/0338

      Obsługa kelnerska w jadalni, podawanie potraw do stolika, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe w jadalni.
      StPr/24/0322
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Przygotowywanie potraw zgodnie z przyjętymi standarami . Zapewnianie najwyższej jakości produktów, usług. Estetyka potraw. Prowadzenie racjonalnej gospodarki surowcowej. Przestrzeganie zasad BHP oraz HACCP.
      StPr/24/0325
      wynagrodzenie od od 6 000 do 6 500 PLN

      Projektowanie i serwis
      StPr/24/0301