Zamknij

Brygadzista

Miejsce pracy: Nieszawska 21, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Właściwy podział prac brygadom oraz nadzorowanie ich prac pod względem czasu pracy, przestrzeganie warunków oraz przepisów BHP. Prowadzenie spraw w zakresie gospodarki materiałowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), techniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne. Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi 5 lat Nadzór nad wykonywaniem prac inwestycyjnych wod.-kan.
      Pracodawca: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Nieszawska 21, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Monika Szymański
      Numer telefonu: 54-283-6224
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Projektowanie i serwis
      StPr/24/0301
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Sprzedaż biżuterii, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przygotowywanie towaru do sprzedaży, metkowanie, układanie w paletach.
      StPr/24/0276

      Praca związana z konserwacją terenów zielonych ,koszeniem trawników ,zbieraniem liści ,utrzymaniem zimowym chodników ,opróżnianie koszy ulicznych,załadunek odpadów komunalnych.
      StPr/24/0277
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Utrzymywanie porządku na terenie obiektu i wokół obiektu, zamiatanie, odśnieżanie, wykonywanie drobnych napraw, dbanie o zieleń na terenie przylegającym do obiektu, pomoc w przyjmowaniu towaru, dbanie o schludny wygląd tarasów, odbieranie towaru z rozlewni wód.
      StPr/24/0278
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, mycie podłóg w kuchni, dbanie o porządek na zapleczu kuchennym. Dbanie o czystość sprzętów kuchennych, zmywanie naczyń, wstępna i końcowa obróbka warzyw, wstępna obróbka mięs, przygotowywanie prostych dań.
      StPr/24/0279

      Przygotowywanie kąpieli, przygotowywanie wirówek, przygotowywanie kąpieli suchych, utrzymanie porządku w bazie zabiegowej.
      StPr/24/0281

      Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, zapleczu kuchennym, dbanie o czystość sprzętów kuchennych, zmywanie naczyń.
      StPr/24/0282

      Utrzymywanie porządku na terenie obiektu, wykonywanie drobnych napraw, dbanie o zieleń na terenie przylegającym do obiektu.
      StPr/24/0283

      Sprzedaż leków oraz preparatów OTC, a także materiałów opatrunkowych.
      StPr/24/0273
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Sprzedaż leków oraz preparatów OTC, a także materiałów opatrunkowych oraz czuwanie nad wszelkimi zmianami wymaganymi przez NFZ i WIF.
      StPr/24/0274
      wynagrodzenie od od 7 000 do 8 000 PLN