Zamknij

Kolejne sukcesy młodych bokserów z ciechocińskiego klubu

10:15, 16.12.2020 B.B Aktualizacja: 19:44, 20.12.2020
Skomentuj Fot. nadesłane przez M. Madajczyka Fot. nadesłane przez M. Madajczyka

Pomimo nielicznych imprez sportowych, mamy powody do zadowolenia. Pati Kwiatkowska - kadetka i młodzik - Julek Kornacki ciągle należą do krajowej czołówki w boksie, w swoich kategoriach. Udowodnili to w ostatnich zawodach.

: Polski Związek Bokserski w porozumieniu ze Starostą Sokólskim i Marszałkiem Województwa Podlaskiego, Podlaski Okręgowy Związek Bokserski oraz UKS Boxing Sokółka zorganizowali Mistrzostwa Polski Juniorek, Młodziczek i Młodzików w Boksie. Impreza odbyła się w Sokółce w pierwszych dniach grudnia.
W silnej, krajowej konkurencji Julek Kornacki zdobył brązowy medal.
Pati Kwiatkowska w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych Lubelskie 2020 w kategorii kadetek, waga do 70 kg, jako zawodniczka reprezentująca CKB Potężnie Ciechocinek zdobyła III miejsce i również przywiozła brązowy medal. Brawo ! Przypominamy, że Pati zdobyła również brąz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Kadetek w maju br.
Warto dodać, że województwo kujawsko-pomorskie zdobyło 7 medali zajmując drugie miejsce za woj, śląskim w ilości zdobytych medali.