Zamknij

Zdrój Ciechocinek przegrywa w Lipnie

14:55, 28.10.2019 B.B Aktualizacja: 15:07, 28.10.2019
Skomentuj Zdrój wraca z Lipna bez punktów. Fot. Marcin Jaworski Zdrój wraca z Lipna bez punktów. Fot. Marcin Jaworski

W meczu 12. kolejki ligi okręgowej gracze ciechocińskiego Zdroju przegrali z Mieniem Lipno 1:2 (0:2). Gospodarze wykorzystali słaby początek piłkarzy Zdroju i już po 12. minutach prowadzili 2:0. Mimo licznych starań Ciechocinianom nie udało się odrobić strat. Jedyną bramkę w 90. minucie spotkania zdobył Daniel Matuszak.

Mień Lipno - Zdrój Ciechocinek 2:1 (2:0)

Bramka: D. Matuszak (90')

ZDRÓJ: Baryza - Chwojnicki, Sienkiewicz, Krzyżanowski, Stelmaszyk, Czułkowski, Kiełbasa, Majchrzak, Świeczkowski, Napora, Matuszak

Po rozegranych 12. spotkaniach Zdrój z dorobkiem zaledwie 9 pkt zajmuje 13. pozycję w tabeli. W najbliższy weekend biało - niebiescy podejmą na własnym boisku zespół Dębu Barcin. Beniaminek rozgrywek bardzo dobrze sobie radzi w rundzie jesiennej. Zajmują wysokie 4 miejsce w tabeli i zgromadzili dotychczas 24 pkt. Mecz rozegrany zostanie w sobotę 2 listopada o godzinie 13:30 w Ciechocinku.