Zamknij

Zdrój gorszy od pretendenta do awansu [zdjęcia]

12:52, 07.05.2018 B.B Aktualizacja: 12:56, 07.05.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek uległ Włocłavi Włocławek 0:2. Fot. Wojciech Alabrudziński Zdrój Ciechocinek uległ Włocłavi Włocławek 0:2. Fot. Wojciech Alabrudziński

Zdrój Ciechocinek przegrał z wyżej notowaną Włocłavią Włocławek 0:2 (0:1). Była to druga porażka Ciechocinian w rundzie wiosennej.

Mecz rozpoczął się od odważnych ataków drużyny z Włocławka. Już w 15. minucie po jednym z ataków skutecznym strzałem z pola karnego popisał się zawodnik gospodarzy Marcel Krosnowski i Włocłavia prwoadziła 1:0. Po straconej bramce zawodnicy z Ciechocinka otrząsnęli się i próbowali szybko strzelić wyrównującego gola lecz niestety bez skutku.

Druga połowa zaczęła się od ataków ekipy spod tężni. Mimu kilku dogodnych sytuacji nie udało się pokonać bramkarza drużyny gospodarzy. Włocłavia natomiast bardzo groźnie kontratakowała. Po jednym z takich ataków w 88. minucie Bartłomiej Feter podwyższył wynik spotkania na 2:0, który utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra.

ZDRÓJ CIECHOCINEK: Woźniak - Chojnicki, Krzyżanowski, Jankowicz, M. Langner, M. Lewandowski, Polak, Cyra, Fras (46, Majchrzak), Dryps, Witucki.

Zdjęcia z meczu dostępne tutaj.

Kolejny mecz biało - niebiescy rozegrają w sobotę 12 maja o godzinie 17.00. Rywalem Zdroju na stadionie miejskim w Ciechocinku będzie zepół Piasta Złotniki Kujawskie