Zamknij

Zdrój Ciechocinek podzielił się punktami z Notecią Łabiszyn [zdjęcia]

14:02, 23.04.2018 B.B Aktualizacja: 12:17, 26.04.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek zrenmisował z Notecią Łabiszyn 1:1. Fot. www.facebook.com/futbolzjajnikami Zdrój Ciechocinek zrenmisował z Notecią Łabiszyn 1:1. Fot. www.facebook.com/futbolzjajnikami

Piłkarze Zdroju Ciechocinek zremisowali w minioną sobotę w Łabiszynie z miejscową Notecią 1:1 (0:0).  Bramkę dla biało-niebieskich zdobył Łukasz Witucki po strzale z rzutu karnego.

Mecz w Łabiszynie toczył się głównie w środkowej części boiska. Obie drużyny nie miały klarownych sytuacji do zdobycia bramki. W pierwszej połowie tylko raz zagotowało się pod bramką Zdroju kiedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy piłkę z linii bramkowej wybijał Michał Cyra.

Druga połowa przebiegała w podobny sposób. Zespół Noteci bardzo groźny był tego dnia po kontratakach i po jednym z nich  w 60 minucie spotkania strzelili bramkę na 1:0. Zdrój od razu ruszył do przodu i po 3 minutach w zamieszaniu polu karnym gospodarzy jeden z zawodników Noteci dotknął piłkę ręką a arbiter spotkania wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał najlepszy strzelec Zdroju Łukasz Witucki. Do końca meczu brakowało dogodnych sytuacji do zdobycia gola i mecz zakończył się remisem 1:1.

ZDRÓJ: R. Langner - M. Chwojnicki, J. Krzyżanowski, M. Langner, R. Jankowicz, D. Fras, R. Żurawski, M. Polak. M. Cyra, A. Dryps, Ł. Witucki

Rezerwowi: M. Lityński, D. Celmer

Zdjęcia z meczu są dostępne na facebookowym profilu "Futbol z jajnikami". Zapraszamy do oglądania.

Kolejny mecz biało -niebiescy rozegrają w Ciechocinku w sobotę 28 kwietnia. Rywalem Zdroju będzie zespół Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17.00