Trzeci kwartał 2025 roku okazał się rekordowy dla Portu Lotniczego Bydgoszcz! W lipcu, sierpniu i wrześniu z lotniska skorzystało aż 152 tysiące pasażerów – to o 20% więcej niż w ubiegłym roku i o 11% więcej niż w dotychczas najlepszym 2019.
Jak podkreśla marszałek Piotr Całbecki:
„Liczby mówią same za siebie – ostatni kwartał był najlepszym w historii naszego lotniska. Regionalny Port Lotniczy w Bydgoszczy jest coraz częściej uwzględniany w planach podróży mieszkańców regionu. Trzymam kciuki za wynik w granicach 400 tysięcy pasażerów do końca roku!”
Z początkiem sezonu zimowego Port Lotniczy Bydgoszcz oferuje:
Od marca Lufthansa zwiększy liczbę rejsów z Bydgoszczy do Frankfurtu nad Menem do sześciu tygodniowo.
Ekspansja Portu Lotniczego Bydgoszcz pozytywnie wpływa na komfort i możliwości podróży mieszkańców Ciechocinka oraz może wspierać rozwój regionu jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku i działalności gospodarcze,
::news{"type":"see-also","item":"13586"}
Lotnisko16:36, 08.11.2025
To dobrze, że ludzie chcą latać z Portu Lotniczego Bydgoszcz.
Pozostałe komentarze
ODLOT17:16, 11.11.2025
Ludzie wreszcie odlecieli w tej Bydgoszczy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ciechocinek.biz. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Bylem wczoraj i akurat trafilem jeszcze tego kujawskiego Powsinoge, ktore pisal do National geo o flisakach. Co za historia. Dzieki za autograf panie Michale i pzodrowienia do wujka Bonifacego
Kuracjusz Krzysiek
12:09, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Udalo sie nam wpakwoac na poklad w grupie 40 osob, pelna profeska, dbalosc a bezpieczesnto i super historie od kapitana.Nawet w toruniu nie bylo tak fajnie i ciekawie. Oby Wisla nam nie wyschla tylko!
Heniek Wójcik
12:07, 2026-06-28
Ciechocinek w rytmie slow. Co robić nad Wisłą?
Super opcja! Wlasnie szukalme czegos poza deptakiem. Handziuk daje rade!
Nikodem
12:05, 2026-06-28
Nieszawa w National Geographic Traveller
Będąc w Nieszawie miałem wrażenie , że to wymarłe miasteczko. Nie spotkałem tam człowieka . Gdzie są mieszkańcy Nieszawy ?
turysta
20:30, 2026-06-21