Zamknij
Promuj to ogłoszenie

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Data dodania: 2022-05-10 21:18:12ID: 6012

690Pokaż numer[email protected]

Firma z branży produkcyjnej poszukuje:
POMOCNIKA OPERATORA MASZYN
OPERATORA MASZYN
Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu? Świetnie trafiłeś!
Jesteś ciekawy dlaczego warto?

Oferujemy:
Umowę o pracę od początku współpracy,
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
Wynagrodzenie + premia uznaniowa, premia wydajnościowa,
Szeroki pakiet benefitów m.in: możliwość podnoszenia kwalifikacji, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
Pracę w systemie zmianowym,
Odzież roboczą,
Możliwy awans,
Wdrożenie w obowiązki i pełne przeszkolenie,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Zajmiesz się:
Pomocą w obsłudze maszyn produkcyjnych – możliwość szkolenia w kierunku samodzielnego operatora maszyn,
Obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Dbaniem o jakość wyprodukowanych wyrobów,
Kontrolą jakości produktów.

Jeśli:
Jesteś osobą ambitną, chętną zdobywać nowe umiejętności,
Posiadasz wykształcenie min. średnie, zawodowe,
Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.
Prześlij do nas swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie i dopytaj o szczegóły oferty.

Oferta pracy stałej.