PRACOWNIK PRODUKCJI-PIEKARZ

Jeden z liderów piekarnictwa w województwie kujawsko-pomorskim, firma ?Polkorn? poszukuje Pracowników na stanowisko

PIEKARZ - CIASTOWY

Główne obowiązki:

dobór i przygotowanie piekarskich surowców do produkcji
prowadzenie fermentacji ciast i półproduktów
przygotowanie ciast i półproduktów zgodnie z recepturami i planami produkcji
kontrola kolejności odbioru ciast do dzielenia i formowania
kontrola jakościowa i ilościowa na poszczególnych etapach produkcji
monitorowanie prawidłowej pracy sprzętu
utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekujemy:

wiedzy praktycznej z zakresu technologii produkcji pieczywa
sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności
zaangażowania w wykonywane zadania
umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
kompleksowy zestaw ubrań roboczych
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
przyjazną atmosferę
możliwość rozwoju zawodowego
szkolenia

CV prosimy przesyłać pod adres e-mailowy lub kontakt pod numerem telefonu: 530-352-480

tel. 530352480
email. [email protected]

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-12-05 09:53:36#3981

barman/barmanka

Promuj to ogłoszenie2019-11-27 22:46:02#3971

Praca w sklepie

Promuj to ogłoszenie2019-11-26 15:38:36#3966

Praca

Promuj to ogłoszenie2019-11-19 14:26:58#3949