Kelner

Miejsce pracy: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie, mycie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Godziny pracy: 7-19, 7-15 lub 12-20. Wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Praca w grupie, sumienność, odpowiedzialność, pracowitość.
      Pracodawca: CENTRUM PROMOCJI ZDROWIA "SANVIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Staszica 8, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sabina Jagielska
      Numer telefonu: 881-707-977
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Sprzątanie, mycie naczyń, pomoc przy przygotowywaniu posiłków.
      StPr/22/0397
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla kuracjuszy.
      StPr/22/0398

      Prace konserwacyjne
      StPr/22/0400
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Zabiegi rehabilitacyjne
      StPr/22/0401
      wynagrodzenie od od 3 950 do 4 400 PLN

      Praca w kuchni, zmywanie naczyń
      StPr/22/0385

      Obsługa klientów, sprzątanie sali i tarasu.
      StPr/22/0384

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków i utrzymaniu czystości w kuchni.
      StPr/22/0370

      organizacja czasu wolnego kuracjuszy
      StPr/22/0361

      Prace gospodarcze przy obiektach budowlanych, handlowych.
      StPr/22/0350

      Sprzątanie pomieszczeń sklepowych
      StPr/22/0337