Barman

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Barman
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Michał Nowak
    Numer telefonu: 542824696 w. 230
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Wykrywanie stołów, serwowanie potraw, dbałość o czystość na stołówce.
    StPr/21/0732
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Praca w kuchni
    StPr/21/0715
    wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN

    Barman
    StPr/21/0685

    Układanie kostki, regulacja studzienek wodno-kanalizacyjnych. Obsługa maszyn drogowych. Prace przy zagospodarowywaniu terenu.
    StPr/21/0659
    wynagrodzenie od od 2 940 PLN

    Zamawianie, przyjmowanie na stan i wydawanie produktów spożywczych, pomoc w kuchni.
    StPr/21/0657
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Wykonywanie pracy fizjoterapia, kinezoterapia, balneologia.
    StPr/21/0643
    wynagrodzenie od od 4 200 do 4 200 PLN

    Prace porządkowo gospodarcze na terenie placówek handlowych.
    StPr/21/0631
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN