KELNER

Miejsce pracy: Leśna 2, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska w jadalni, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Praca w godzinach: 06:00-15:00 , 7:30 - 19:30, 11:30-19:30. Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku. Możliwość przyuczenia do zawodu.
      Pracodawca: SANATORIUM UZDROWISKOWE "WRZOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Leśna 2, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Bożena Dryps
      Numer telefonu: 54-283-3221 w.113
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Sprzątanie pokoi, mycie okien.
      StPr/21/0592
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przygotowywanie dań zimnych i ciepłych w bufecie śniadaniowym. Sprzątanie kuchni - mycie naczyń, podłóg, lodówek, stanowiska pracy. Przygotowywanie zamówień.
      StPr/21/0593
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Prace przy ogrodzie przysanatoryjnym
      StPr/21/0585

      Obsługa kelnerska w jadalni, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe.
      StPr/21/0550

      Przygotowywanie potraw kuchni polskiej - możliwość przyuczenia do pracy na tym stanowisku.
      StPr/21/0551
      wynagrodzenie od od 3 000 do 3 000 PLN

      Konserwacja instalacji elektrycznej w budynku sanatorium.
      StPr/21/0543
      wynagrodzenie od od 3 240 do 3 240 PLN

      Praca w kuchni sanatorium - pomoc w przygotowywaniu posiłków.
      StPr/21/0537
      wynagrodzenie od od 3 050 do 3 050 PLN

      Diagnoza i terapialogopedyczna dzieci, młodzieży i dorosłych.
      StPr/21/0514
      wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla kuracjuszy.
      StPr/21/0512
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Przygotowywanie posiłków dla kuracjuszy.
      StPr/21/0513
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN