Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: · dbałość o najwyższą jakość i smak przyrządzanych posiłków, · obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie), · rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych, · przygotowywanie potraw zgodne ze wskazówkami kucharza oraz ze współczesnymi trendami w żywieniu oraz oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi, · pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków – w wyznaczonych godzinach i przestrzeganie obowiązku wydawania ciepłych posiłków, · wykonywanie badań okresowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 20.08.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TOLUX SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu: Natalia Skórzyńska
    Numer telefonu: 542311011
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Sprzątanie pokoi, mycie okien.
    StPr/21/0592
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przygotowywanie dań zimnych i ciepłych w bufecie śniadaniowym. Sprzątanie kuchni - mycie naczyń, podłóg, lodówek, stanowiska pracy. Przygotowywanie zamówień.
    StPr/21/0593
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Prace przy ogrodzie przysanatoryjnym
    StPr/21/0585

    Obsługa kelnerska w jadalni, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe.
    StPr/21/0550

    Przygotowywanie potraw kuchni polskiej - możliwość przyuczenia do pracy na tym stanowisku.
    StPr/21/0551
    wynagrodzenie od od 3 000 do 3 000 PLN

    Konserwacja instalacji elektrycznej w budynku sanatorium.
    StPr/21/0543
    wynagrodzenie od od 3 240 do 3 240 PLN

    Praca w kuchni sanatorium - pomoc w przygotowywaniu posiłków.
    StPr/21/0537
    wynagrodzenie od od 3 050 do 3 050 PLN

    Diagnoza i terapialogopedyczna dzieci, młodzieży i dorosłych.
    StPr/21/0514
    wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

    Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla kuracjuszy.
    StPr/21/0512
    wynagrodzenie od od 2 900 PLN

    Przygotowywanie posiłków dla kuracjuszy.
    StPr/21/0513
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN