Kierowca

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 33, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca śmieciarki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
    • MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW
      Pracodawca: Komunalne Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Ekociech" Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 33, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-p
      Osoba do kontaktu: Sławomir Okulicz
      Numer telefonu: 608209504
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Sprzątanie w pomieszczeniach biurowych, pokoi kuracjuszy, bazy zabiegowej. Czyszczenie stolarki okiennej i drzwi, mycie posadzek i ścian w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury, usuwanie zgromadzonych odpadów komunalnych.
      StPr/21/0244
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obsługa klienta, przygotowywanie gorących napojów, podawanie alkoholu, ciasta, deserów, usuwanie brudnych naczyń z sali, zmywanie i wyparzanie naczyń w zmywarce, wynoszenie śmieci i odpadów pokonsumpcyjnych, obsługa ekspresu do kawy, obsługa zmywarki, obsługa kasy fiskalnej z monitorem.
      StPr/21/0245

      Praca z pacjentami sanatoryjnymi - masaże.
      StPr/21/0237
      wynagrodzenie od od 3 005 do 3 005 PLN

      Pełnienie dyżurów pielęgniarskich w obiekcie sanatoryjnym.
      StPr/21/0239
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 000 PLN

      Rehabilitacja pacjentów.
      StPr/21/0238
      wynagrodzenie od od 3 200 do 3 200 PLN

      Sprzątanie pokoi hotelowych, toalet, korytarzy, przestrzeni współnych, biur oraz bazy zabiegowej.
      StPr/21/0229

      Obsługa recepcji - obsługa klienta, dokonywanie rezerwacji, sprzedaż, odbieranie telefonów.
      StPr/21/0230

      Sprzedaż artykułów spożywczych i gastronomicznych, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
      StPr/21/0221
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Sprzątanie pokoi kuracjuszy, zlecane prace porządkowe.
      StPr/21/0225

      Obsługa kelnerska w jadalni, mycie sztućców i filiżanek, czynności porządkowe.
      StPr/21/0208
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN