Specjalista ds kadr i płac

Miejsce pracy: Zdrojowa 49/4, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń, PPK, PFRON, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, składanie deklaracji, tworzenie umów dla pracowników i przygotowywanie innej dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, prowadzenie rejestru faktur kosztowych, prowadzenie rejestru ważności BHP i badań medycznych, psychologicznych, stała współpraca z działem księgowości i zarządem w Irlandii celem tworzenia zestawień i składania wyjaśnień.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 2] : samodzielność na stanowisku w naliczaniu wynagrodzeń, ZUS i podatków [Umiejętność 1] : obsługa programu kadrowo-płacowego np: Enova, Gratyfikant, obsługa płatnika.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AA Euro Recruitment Poland Sp.zo.o
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zdrojowa 49/4, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
        Osoba do kontaktu: Monika Stawska
        Numer telefonu: 795516434
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Naliczanie wynagrodzeń, PPK, PFRON, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, składanie deklaracji, tworzenie umów dla pracowników i przygotowywanie innej dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, prowadzenie rejestru faktur kosztowych, prowadzenie rejestru ważności BHP i badań medycznych, psychologicznych, stała współpraca z działem księgowości i zarządem w Irlandii celem tworzenia zestawień i składania wyjaśnień.
        StPr/21/0120
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Praca przy produkcji płytek elewacyjnych. Sklejanie elementów ogrodzeniowych. Pakowanie gotowych produktów.
        StPr/21/0110
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Przygotowaniu posiłków dla gości, obróbka wstępna warzyw i owoców. Pomoc przy układaniu jadłospisów, zamawianie towarów, prowadzenie rejestrów kontroli dostaw towarów. Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i wydawanie wyrobów kulinarnych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
        StPr/21/0106
        wynagrodzenie od od 20 do 23 PLN

        Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków. Utrzymanie czystości w kuchni i pozostałych pomieszczeń kuchennych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
        StPr/21/0107
        wynagrodzenie od od 19 do 20 PLN

        Przygotowywanie jadalni do posiłków, obsługa gości. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
        StPr/21/0108

        Prace ogólnobudowlane, remontowe oraz pprządkowe na placu budowy (
        StPr/21/0100
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        Praca w kuchni
        StPr/21/0030

        Utrzymanie porządku w obiekcie.
        StPr/20/0595
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
        StPr/20/0557

        Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
        StPr/20/0474