Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Bema 122, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji płytek elewacyjnych. Sklejanie elementów ogrodzeniowych. Pakowanie gotowych produktów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pierwszy umowa na okres próbny - 3 miesiące, docelowo kolejna umowa.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: F P H Walmar s.c.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bema 122, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Rewers
      Numer telefonu: 504-026-991
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Naliczanie wynagrodzeń, PPK, PFRON, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, składanie deklaracji, tworzenie umów dla pracowników i przygotowywanie innej dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, prowadzenie rejestru faktur kosztowych, prowadzenie rejestru ważności BHP i badań medycznych, psychologicznych, stała współpraca z działem księgowości i zarządem w Irlandii celem tworzenia zestawień i składania wyjaśnień.
      StPr/21/0120
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Praca przy produkcji płytek elewacyjnych. Sklejanie elementów ogrodzeniowych. Pakowanie gotowych produktów.
      StPr/21/0110
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Przygotowaniu posiłków dla gości, obróbka wstępna warzyw i owoców. Pomoc przy układaniu jadłospisów, zamawianie towarów, prowadzenie rejestrów kontroli dostaw towarów. Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i wydawanie wyrobów kulinarnych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
      StPr/21/0106
      wynagrodzenie od od 20 do 23 PLN

      Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków. Utrzymanie czystości w kuchni i pozostałych pomieszczeń kuchennych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
      StPr/21/0107
      wynagrodzenie od od 19 do 20 PLN

      Przygotowywanie jadalni do posiłków, obsługa gości. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
      StPr/21/0108

      Prace ogólnobudowlane, remontowe oraz pprządkowe na placu budowy (
      StPr/21/0100
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Praca w kuchni
      StPr/21/0030

      Utrzymanie porządku w obiekcie.
      StPr/20/0595
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
      StPr/20/0557

      Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
      StPr/20/0474