Zamknij
REKLAMAKolejowy_szpital_uzdrowiskowy

Kelner

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 10, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie jadalni do posiłków, obsługa gości. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 19 do 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Godziny pracy: 07:00-15:00, 12:00-20:00. Pierwsza umowa na okres od 01.04.2021 do 31.12.2021 roku (docelowo na stałe).
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: JANA PAWŁA WORONICZA 17, 00-999 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieck
    Osoba do kontaktu: Zbigniew Mizerski
    Numer telefonu: 786-886-479
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Naliczanie wynagrodzeń, PPK, PFRON, rozliczenia z ZUS i urzędem skarbowym, składanie deklaracji, tworzenie umów dla pracowników i przygotowywanie innej dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, prowadzenie rejestru faktur kosztowych, prowadzenie rejestru ważności BHP i badań medycznych, psychologicznych, stała współpraca z działem księgowości i zarządem w Irlandii celem tworzenia zestawień i składania wyjaśnień.
    StPr/21/0120
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Praca przy produkcji płytek elewacyjnych. Sklejanie elementów ogrodzeniowych. Pakowanie gotowych produktów.
    StPr/21/0110
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Przygotowaniu posiłków dla gości, obróbka wstępna warzyw i owoców. Pomoc przy układaniu jadłospisów, zamawianie towarów, prowadzenie rejestrów kontroli dostaw towarów. Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i wydawanie wyrobów kulinarnych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
    StPr/21/0106
    wynagrodzenie od od 20 do 23 PLN

    Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków. Utrzymanie czystości w kuchni i pozostałych pomieszczeń kuchennych. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
    StPr/21/0107
    wynagrodzenie od od 19 do 20 PLN

    Przygotowywanie jadalni do posiłków, obsługa gości. Inne czynności wynikające z organizacji pracy.
    StPr/21/0108

    Prace ogólnobudowlane, remontowe oraz pprządkowe na placu budowy (
    StPr/21/0100
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Praca w kuchni
    StPr/21/0030

    Utrzymanie porządku w obiekcie.
    StPr/20/0595
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
    StPr/20/0557

    Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
    StPr/20/0474