Barman

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 15.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Praca w systemie II zmianowym w godz.: 07:00-19:00, 06:00-14:00.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
    Osoba do kontaktu: Michał Nowak
    Numer telefonu: 542824696 w. 230
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
    StPr/20/0557
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
    StPr/20/0474

    Wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych, Budowanie długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych, zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii, wykorzystywanie umiejętności obsługi transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
    StPr/20/0454
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN