Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Ukończona szkoła w zawodzie lub dwuletnie doświadczenie na danym stanowisku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsk
      Osoba do kontaktu: Michał Nowak
      Numer telefonu: 542824696 w. 30
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Kierowca śmieciarki
      StPr/20/0607
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Pełnienie obowiązków głównego księgowego.
      StPr/20/0600
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Utrzymanie porządku w obiekcie.
      StPr/20/0595
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przygotowywanie drinków, koktajli i innych napojów. Dbałość o asortyment baru, sporządzanie zamówień.
      StPr/20/0557

      Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
      StPr/20/0474

      Wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych, Budowanie długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych, zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii, wykorzystywanie umiejętności obsługi transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
      StPr/20/0454