Stolarz

Miejsce pracy: Traugutta 156, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie mebli oraz montaż.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.08.2020
Wynagrodzenie brutto: do 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Stolarz meblowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 4)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane 4 miesiące doświadczenia na stanowisku stolarz meblowy.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "MEBLOTAD" TADEUSZ BORUCIŃSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Traugutta 156, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Tadeusz Boruciński
      Numer telefonu: 604-947-465
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Praca w dziale utrzymania ruchu, obsługa urządzeń produkcyjnych.
      StPr/20/0467
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa gości, komputera
      StPr/20/0478
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      Obsługa pierogarki, wyrób pierogów, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, sprzątanie miejsca pracy, obsługa konsumenta.
      StPr/20/0479
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w ubieraniu, organizowanie czasu wolnego.
      StPr/20/0474

      opieka nad osoba starszą i niepełnosprawną
      StPr/20/0597

      Prace magazynowe
      StPr/20/0458
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych, Budowanie długotrwałe relacje z klientami Banku i pozyskiwać nowych, zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii, wykorzystywanie umiejętności obsługi transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
      StPr/20/0454
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wykonywanie mebli oraz montaż.
      StPr/20/0431
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      - sprzątanie pokoi - dbałość o części wspólne obiektu - utrzymywanie porządku w magazynie pościeli
      StPr/20/0425
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Wykonywanie zabiegów kuracjuszom, dbanie o porządek na bazie zabiegowej.
      StPr/20/0405