Zamknij
REKLAMAKolejowy_szpital_uzdrowiskowy

Magazynier

Miejsce pracy: Bema 122, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie towaru do wysyłki, dostarczanie surowców do produkcji, odbiór produktów na magazyn, obsługa magazynu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
    • Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym
    • "Magazynier z obsługą wózków widłowych"
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FPH Walmar W.M. Ochocińscy
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bema 122, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Rewers
      Numer telefonu: 54-283-6505
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Opieka nad osobą starszą
      StPr/20/0475
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wykonywanie zabiegów kuracjuszom, dbanie o porządek na bazie zabiegowej.
      StPr/20/0405
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Zapoznanie się z programem stażu, asortymentem sklepu, nauka obsługi kasy fiskalnej oraz programu SUBIEKT GT. Obsługa klienta. Rozładunek dostaw. Rozkładanie towarów. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/20/0393

      Sprzedaż artykułów cukierniczych oraz odzieży.
      StPr/20/0392

      - praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie - dbanie o estetykę i wygląd sklepu - obsługa klienta - obsługa kasy foskalnej
      StPr/20/0390
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Ewidencja księgowa,płace, środki trwale, itp.
      StPr/20/0382

      Opieka nad osobami starszymi, dbanie o higiene podopiecznych, pomoc w jedzeniu, ubieraniu, myciu.
      StPr/20/0356

      Przygotowywanie towaru do wysyłki, dostarczanie surowców do produkcji, odbiór produktów na magazyn, obsługa magazynu.
      StPr/20/0341
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa gości restauracji i sprzątanie sali konsumpcyjnej, czyszczenie sztućcy i szklanek.
      StPr/20/0308

      Zmywanie, obieranie i krojenie warzyw i mięsa. Wydawanie posiłków.
      StPr/20/0310