Zamknij
REKLAMAKolejowy_szpital_uzdrowiskowy

Sprzedawca w branży mięsnej

Miejsce pracy: Kopernika 58, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo kolejna umowa. Godziny pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PROWANSJA SP. Z O.O. - INTERMARCHE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kopernika 58, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorski
      Osoba do kontaktu: Hanna Kwaśniewska
      Numer telefonu: 519-502-299
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prace ogólnobudowlane
      StPr/20/0162
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz.
      StPr/20/0160

      Praca przy produkcji płytek dekoracyjnych.
      StPr/20/0150
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa pierogarki, wyrób pierogów, pomoc przy przygotowywaniu posiłków, sprzątanie miejsca pracy, obsługa konsumenta.
      StPr/20/0154

      Zarządzanie zespołem montującym ogrodzenia, kontakt z dostawcami, klientami.
      StPr/20/0131
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Czynności wynikające z bieżącej obsługi recepcji, obsługa gości hotelowych.
      StPr/20/0116
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      Sprzątanie pokoi hotelowych oraz części ogólnodostępnej hotelu.
      StPr/20/0118

      Pomoc w przygotowaniu posiłków w kuchni, zmywanie naczyń.
      StPr/20/0119

      Barman
      StPr/20/0108

      Zapoznanie sie z organizacją pracy w kuchni, przeprowadzanie obróbki wstępnej, pobieranie surowców, przygotowanie prostych dań, sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/20/0106