Operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Bema 146, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Uzupełnienie surowca do urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 16.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Godziny pracy: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 14:00-22:00.
    Pracodawca: FORM-PLASTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bema 146, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Agata Wesołowska
    Numer telefonu: 54-283-2428
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich.
    StPr/20/0026
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Sprzedaż artykułów, dbanie o czystość.
    StPr/20/0025
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pomoc przy obsłudze klienta, metkowanie towaru, wykładanie towaru na półce, sprzątanie sali sprzedaży i w magazynie.
    StPr/20/0009
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    Uzupełnienie surowca do urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
    StPr/19/0869
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Opieka nad osobami starszymi
    StPr/19/0854
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN