Pokojowa

Miejsce pracy: Piłsudskiego 3, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi w obiekcie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wynagrodzenie brutto: do 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Sanatorium Uzdrowiskowe ZDROWIE
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Piłsudskiego 3, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomors
    Osoba do kontaktu: JOLANTA Eluszkiewicz
    Numer telefonu: 54-283-42-51
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Załadunek, transport pieczywa do odbiorców.
    StPr/19/0464
    wynagrodzenie od do 2 500 PLN

    Przewóz rzeczy różnych.
    StPr/19/0459
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    Zmywanie naczyń, zbieranie naczyń ze stolików
    StPr/19/0457

    Opiekun osób starszych
    StPr/19/0450
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Gospodarz domu
    StPr/19/0451

    Pomoc sprzedawcy w pracyu na sklepie i w magazynie.
    StPr/19/0452

    Pracownik administracyjno-biurowy
    StPr/19/0449

    Przygotowanie ciasta do wypieku.
    StPr/19/0440