ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: Sportowa, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane ze stanem technicznym, elektrotechnicznym urządzeń elektrycznych w obiekcie M.P.W. i K.Sp. z o.o.. Konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Pracodawca: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Nieszawska 21, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorsk
    Osoba do kontaktu: Monika Szymański
    Numer telefonu: 54-283-6224
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Zapoznanie się z procedurami sanepidu, bhp i p.poż., obsługa klientów restauracji, prace porządkowe po pracy.
    StPr/22/0898
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Obsługa komputera, prowadzenie sekretariatu, koordynator w sprawach pracowniczych i księgowych.
    StPr/22/0899
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Obsługa programu komputerowego, kasy fiskalnej. Udzielanie informacji kuracjuszom. Prowadzenie rezerwacji itp.
    StPr/22/0900
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Wykonywanie pracy w obieralni jarzyn, mycie naczyń, utrzymywanie czystości pomieszczeń kuchennych i pomocniczych, udział w przyrządzaniu i wtdawaniu posiłków.
    StPr/22/0896
    wynagrodzenie od od 22 do 22 PLN

    Manicur klasyczny i hybrydowy, stylizacja paznokci metodą żelową, pedicur klasyczny, henna, depilacja, zabiegi na twarz, masaż twarzy.
    StPr/22/0885
    wynagrodzenie od od 20 do 20 PLN

    Przepisywanie na komputerze wszelkiej korespondencji i sprawozdań zleconych przez Dyrektora. Opracowanie korespondencji w zakresie administracyjno-gospodarczym. Ewidencjonowanie korespondencji tzn. przyjmowanie, rejestrowanie w Dzienniku Korespondencji oraz pocztowej książce nadawczej i wysyłanie; Gromadzenie i przechowywanie dokumentacji. Wydawanie delegacji służbowych. Organizowanie i zaopatrywanie firmy w materiały i artykuły biurowe potrzebne do funkcjonowania biura. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z NFZ. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej turnusów rehabilitacyjnych (PCPR-y, MOPS-y). Koordynacja działań związanych z organizacją imprez kulturalno-oświatowych. Dbałość o czystość, ład i porządek w sekretariacie. Obsługa Dyrektora i jego gości - serwowanie napojów.
    StPr/22/0883
    wynagrodzenie od od 3 490 PLN

    Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej; przyjmowanie towaru; sprawdzanie dat ważności na produktach; utrzymanie czystości; metkowanie; wykładanie towaru.
    StPr/22/0863
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

    Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Sprzątanie stanowiska pracy.
    StPr/22/0829
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Prace związane ze stanem technicznym, elektrotechnicznym urządzeń elektrycznych w obiekcie M.P.W. i K.Sp. z o.o.. Konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych.
    StPr/22/0786
    wynagrodzenie od od 3 500 do 3 500 PLN