Zamknij

3 pkt uciekły w ostatnich minutach. Zdrój pechowo remisuje z Goplanią

14:15, 09.09.2019 B.B Aktualizacja: 14:17, 09.09.2019
Skomentuj Od 7. minucie Ciechocinianie prowadzili, lecz niestety nie udało się dowieść tego wyniku do końca. Od 7. minucie Ciechocinianie prowadzili, lecz niestety nie udało się dowieść tego wyniku do końca.

W 5. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju zremisowali na własnym boisku z Goplanią Inowrocław 1:1 (1:0). Gospodarze prowadzili od 7. minuty po golu Igora Kani. Goście dopiero w doliczonym czasie gry doprowadzili do remisu. Po pięciu rozegranych spotkaniach Ciechocinianie zajmują 11. pozycję w tabeli z dorobkiem 5 pkt.

Zdrój Ciechocinek : Goplania Inowrocław 1:1 (1:0)

Bramka: Kania (7')

ZDRÓJ: Baryza - Kiełbasa, Jankowicz, Chwojnicki, Stelmaszyk, Świeczkowski, Napora, Smykowski, Czułkowski, Majchrzak, Kania

Rezerwowi: Wasilkiewicz, Langner, Fras

Kolejne spotkanie biało - niebiescy rozegrają w sobotę 14 września w Baruchowie. Początek spotkania z GKS o godzinie 15:00.