Zamknij

Przegrana Zdroju w Kruszwicy [zdjęcia]

10:34, 27.08.2019 B.B Aktualizacja: 11:05, 27.08.2019

Bez punktów wrócili piłkarze ciechocińskiego Zdroju z meczu 3. kolejki rozegranym w Kruszwicy z miejscowym Gopłem. Ciechocinianie ulegli 2:5, mimo prowadzenia do przerwy 2:1. Bramki dla Ciechocinian zdobyli Artur Smykowski oraz Mateusz Parzybut z rzutu karnego. Niestety od 65. minuty gracze Zdroju grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mateusza Parzybuta.

Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 5:2 (1:2)

Bramki: Smykowski (25'), Parzybut (43' rzut karny)

Czerwona kartka: Parzybut (65')

ZDROJ: R. Langner - Kiełbasa, Chwojnicki, Czułkowski, Świeczkowski, Żuchowski, Krzyżanowski, Majchrzak, Smykowski, Kania, Parzybut

Rezerwowi: Napora, Ostrowski, Wasilkeiwicz

Zdjęcia z meczu można zobaczyć TUTAJ.

Po 3. kolejkach Zdrój zajmuje 9. pozycję w tabeli z dorobkiem 3 punktów. W następny weekend znów czeka ich wyjazd. Tym razem zmierzą się w Lubienianką w Lubieniu Kujawskim.