Zamknij

Remis zdroju przeciwko "9" ze Strzelna

15:15, 10.06.2019 B.B Aktualizacja: 15:16, 10.06.2019
Skomentuj

W 28. kolejce ligi okręgowej piłkarze Zdroju Ciechocinek podzielili się punktami z zespołem Kujawianki Strzelno. Wynik 1:1 został już ustanowiony w pierwszej połowie i taki pozostał do końca spotkania. Bramkę dla biało - niebieskich zdobył Kacper Żuchowski po strzale z rzutu karnego. Warto dodać iż goście przyjechali do Ciechocinka w dziesięciu, a w pierwszej połowie kontuzji doznał bramkarz Kujawianki i musiał go zastąpić zawodnik z  pola.

ZDRÓJ: Saluk - Chwonicki, Jankowicz, Milewski, Kardas, Dudek, Orliński, Krzyżanowski, Kania, Parzybut, Żuchowski

Na zmiany: Napora, Cyra

Kolejny mecz Ciechocinianie rozegrają w piątek 14 czerwca o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Ciechocinku. Rywalem zawodników Zdroju będzie Lubienianka Lubień Kujawski.