24 drużyny, w tym 12 ze szkoły podstawowej i 12 seniorskich, wzięło udział w VIII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ciechocinka "Piłka nożna łączy pokolenia", który 16 czerwca został rozegrany na stadionie ciechocińskiego OSiR-u. Jak zwykle drużyny rywalizowały ze sobą równolegle na 4 wyznaczonych boiskach - po 2 dla młodzieży i seniorów.
Młodzież szkoły podstawowej rozgrywała mecze w 4 miniturniejach w obrębie roczników szkolnych.Wyniki:
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Klasa 3c | 1:0 | 4 |
2 | Klasa 3a | 2:1 | 3 |
3 | Klasa 3b | 0:2 | 1 |
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Klasa 4b | 3:0 | 4 |
2 | Klasa 4a | 2:1 | 4 |
3 | Klasa 4 SP 3 | 1:5 | 0 |
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Klasa 5b | 4:0 | 4 |
2 | Klasa 5a | 1:0 | 4 |
3 | Klasa 3c | 0:5 | 0 |
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Klasa 7a | 6:1 | 6 |
2 | Klasa 7b | 1:2 | 3 |
3 | Klasa 6a | 0:5 | 0 |
Najlepszymi zawodnikami i bramkarzami w poszczególnych kategoriach zostali wybrani:
- klasy III: Filip Grabowski i Wit Ziętek,
- klasy IV: Aleksander Zieliński i Krystian Makowski,
- klasy V: Bartek Zakrzewski i Sebastian Kulpa,
- klasy VI i VII: Mateusz Podlasiewski i Mateusz Hermanowski
Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, zawodnicy pamiątkowe medale a wyróżnieni zawodnicy statuetki i dyplomy.
12 drużyn wystąpiło w kategorii seniorów. Zespoły rywalizowały w 3 grupach systemem każdy z każdym, a do fazy medalowej kwalifikowały się po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 2 najlepsze drużyny z 3 miejsc.
Wyniki:
GRUPA A
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Kopacze | 7:2 | 7 |
2 | Jedyna | 6:3 | 6 |
3 | Grajki | 5:4 | 4 |
4 | Fc Amators | 1:10 | 0 |
GRUPA B
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Toporki | 14:3 | 9 |
2 | Alko Team | 7:5 | 6 |
3 | Fc Szpetal Górny | 3:5 | 3 |
4 | Fc Byczki | 2:13 | 0 |
GRUPA C
Miejsce | Drużyna | Bramki | Punkty |
1 | Fc Albatros | 8:2 | 9 |
2 | Młode Wilki | 5:3 | 6 |
3 | All Star Team | 4:5 | 3 |
4 | FC Po Nalewce | 1:8 | 0 |
Półfinały:
FC Albatros - Młode Wilki 3:1
Toporki - Kopacze 2:1
o 3 miejsce:
Młode Wilki - Kopacze 4:0
o 1 miejsce:
FC Albatros - Toporki 3:0
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Łukasz Glonek (Młode Wilki), a zawodnikiem Łukasz Witucki (FC Albatros).
Najlepsze drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i medale ufundowane przez ciechociński OSiR Ciechocinek. Dla dzieci były także atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej oraz waty cukrowej i popcornu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz