Zamknij

Niemoc wciąż trwa... Zdrój z kolejną porażką

17:04, 18.06.2018 B.B Aktualizacja: 22:26, 03.07.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek przegrał na własnym boisku z zespołem Wisły Dobrzyń nad Wisłą. Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek przegrał na własnym boisku z zespołem Wisły Dobrzyń nad Wisłą. Fot. OSiR Ciechocinek

Zdrój Ciechocinek uległ na własnym boisku z zespołem Wisły Dobrzyń nad Wisłą 1:2 w ramach 29. kolejki V ligi gr. II. Była to przed ostatnia kolejka w tym sezonie i ostatni mecz Ciechocinian na własnym boisku między tężniami. Gola dla biało - niebieskich strzelił Łukasz Witucki.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, którzy częściej byli przy piłce i stwarzali sobie sytuacje pod bramką Wisły. Niestety w 29. minucie stratę zawodnika Zdroju w środkowej części boiska skutecznie wykorzystali goście, strzelając pierwszą bramkę. Dwie minuty później w 31. minucie Ciechocinianie nadziali się na kontrę zespołu z Wisły i było 2:0 dla drużyny z Dobrzynia. Zdrój nie załamał się po dwóch szybko straconych golach i ruszył do przodu aby jak najszybciej odrobić straty. Jeszcze przed przerwą w 43. minucie spotkania bramkę kontaktową strzelił Łukasz Witucki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Zdroju jednak pod bramką rywali razili niedokładnością oraz nieskutecznością. Goście co jakiś czas wychodzili z bardzo groźnymi kontratakami jednak też nie przynosiły one celu w postaci bramki. Zdrój starał się do samego końca chociażby wyrównać stan meczu jednak bezskutecznie. Ciechocinianie odnieśli piątą porażkę z rzędu.

ZDRÓJ: Woźniak - Chwojnicki, Krzyżanowski, Langner, Jankowicz, Lewandowski, Dryps, Cyra, Polak, Fras, Witucki

Rezerwowi: Celmer, Żurawski

Ostatni mecz w sezonie piłkarze Zdroju Ciechocinek zagrają na wyjeździe z zespołem Lubienianki Lubień Kujawski. Spotaknie zaplanowano na sobotę 23 czerwca o godzinie 16:00.

8 2

od nowego sezony wyjazd z tymi wszystkimi pseudo gwiazdami lokalnymi kopaczami ciechocińskimi ,stworzyć drużyne tylko z torunia i okolic z młodych ambitnych chlopakow ktorym wydać że zależy ! 07:46, 19.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

Andrzej88Andrzej88

1 5

Człowieku czy Ty wiesz coś o piłce nożnej ? Czy całe życie kopałem się w czoło ? Na początku załatw ludzi do grania i stwórz drużyny a potem wypowiadaj się o pseudo gwiazdach ... w du... byłeś i gowno widziałeś ... ! Dzieciaki wolą inne dyscypliny sportowe , komputer ;) pozatym co taki Zdrój może zaoferować młodemu zawodnikowi ?!! Nic i taka jest prawda jedynie osir coś robi z młodymi adeptami piłki nożnej . Stanisław nie na miejscu Twój komentarz 11:13, 19.06.2018

Odpowiedz

10 1

OSIR ? hah dobre. Ci ludzie nie robia nic dla piłki . Jak to się potocznie mówi "Siedzą jedzą lulki palą" aaa i kase zgarniają. Popytaj rodziców którzy zabierają dzieci z piłki nożnej bo tam każdy ma tą piłke w nosie łącznie z głównym wodzirejem ( co najlepsze byłym piłkarzem ) Żal na to patrzeć. Siedzibę mają na stadionie a nawet o niego nie dbają wygląda jak po wojnie łącznie z zaniedbanymi trybunami,nawet odmalować nie łaska. Swoją drogą to Zdrój powinien szkolić od najmlodszych do seniorów tak jak to jest w innych miastach,tak sądzę. A ciechociński gwiazdorzy to przeszłość oni już nic do tego klubu nie wniosą swój czas juz mieli nic nie pokazali,wszystko trzeba postawic na nowych lepszych mlodych z poza miasta - niestety. Life is brutal. 09:59, 20.06.2018

10 1

Stanisław ma rację.Zdrój jako klub widać nic nie może zrobić z młodym narybkiem piłkarskim bo tym zajmuje się słynny OSI-R ,który likwiduje poszczególne sekcje i ma to w du--e po prostu.Biorą kasę na młodzież i jedyne czym się zajmują to bambino czy żaki bo innych zabrali rodzice i grają w ościennych klubach a mogli by być zapleczem naszej pierwszej drużyny.Czas walnąć pięścią w stół i powiedzieć otwarcie tym ludziom że działają na szkodę klubu który niebawem będzie obchodził stulecie swego istnienia.Poza tym to co najistotniejsze miasto udaje że łoży na sport a to tylko jałmużna w stosunku do ościennych miast i gmin.Duża kasa jest zawsze na festiwale i Martyniuka a ze stadionu zrobiono amfiteatr, gdzie promuje się pieśni i tańce.Niebawem wybory więc pomyślcie prawdziwi kibice na kogo będziecie głosować bo inaczej nic w tym coraz bardziej marniejącym mieście się nie zmieni a piłka nożna była,jest i powinna być priorytetem dla władz tego miasta.
Pozdrawiam wszystkich kibiców. 22:35, 20.06.2018

Odpowiedz

KosiKosi

8 1

to oczywiste że jak skończy sie lechu to skonczy sie cała klita osirowska wiec beda sie trzymac rekami i nogami ciepłych posad ale ludzie juz przejrzeli na oczy ze nasz głowny zarzadzajacy miastem nie lubi pilki noznej woli niszczyc stadion jakimis cyganami a same miasto bublami architektonicznymi i jakimiś wieżami GSM na hali. ja nie zebym mial cos do cyganów ale won robic te wszystkie koncerty w innym miejscu terenow jest sporo. a jak juz chce robic koniecznie na stadionie to kase niech daje na nowa murawe trybuny i zaplecze a nie tylko niszczyc ! 23:45, 20.06.2018

Odpowiedz

FanFan

5 0

Dzieci czy też młodzież rezygnują z gry w Zdroju albo idą do innych klubów (Stawki, Służewo, Waganiec) niestety osir ma ich głęboko, burmistrz wogóle ma wywalone na sport, chyba że do zdjęcia to pierwszy. 17:58, 23.06.2018

Odpowiedz

KlikKlik

4 0

Kiedyś to się szło na Zdrój oglądać swojego kolegę, brata, syna czy wujka, grali"swojaki" nawet wywalczyli awans do ówczesnej silnej III ligi. Grał także obecny dyryktorek osiru i miała być pomoc młodym chłopakom a jest dno dno dno.mamy super halę, gdzie w okolicy nam zazdroszczą, ale u innych jest zapał i chęć pracy z dziećmi. 18:14, 23.06.2018