Zamknij

Zła passa trwa... Zdrój uległ LTP Lubanie [zdjęcia]

15:51, 03.06.2018 B.B Aktualizacja: 15:40, 08.06.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek przegrał trzeci mecz z rzędu. Tyma razem uległ drużynie LTP Lubanie. Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek przegrał trzeci mecz z rzędu. Tyma razem uległ drużynie LTP Lubanie. Fot. OSiR Ciechocinek

Zdrój Ciechocinek przegrał trzeci mecz z rzędu w tym drugi na własnym boisku. W minioną sobotę uległ drużynie LTP Lubanie 2:1 (2:1). Bramkę dla Ciechocinian strzelił Damian Fras.

Mecz lepiej rozpoczęli piłkarze z Lubania, którzy już w pierwszych minutach meczu mieli bardzo dogodną sytuację do zdobycia bramki, lecz zawodnik gości strzelił wysoko nad bramką Zdroju. W 14. minucie Michał Polak stracił piłkę w swoim polu karnym co wykorzystali zawodnicy z Lubania i napastnik gości wpakował piłkę do pustej bramki Zdroju. W 27 minucie po rzucie rożnym dla drużyny LTP było już 0:2. Złe ustawienie w obronie  Zdroju przy stałym fragmencie gry wykorzystał zawodnik z Lubania i podwyższył wynik spotkania. Po tej bramce Ciechocinianie odważniej zaatakowali co zaowocowało kilkoma bardzo dobrymi sytuacjami do zdobycia kontaktowej bramki jednak brakowało skuteczności. W ostatniej minucie pierwszej połowy najprzytomniej w polu karnym gości najprzytomniej zachował się Damian gras, który strzałem lewą noga nie dał szans dobrze spisującego się bramkarza z Lubania.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od ataków Zdroju jednak sytuacji do zdobycia bramki było jak na lekarstwo. Goście starali się kontratakować jednak bardzo dobrze spisywała się defensywa biało - niebieskich i nie pozwalała na wiele. Swoją sytuacje do zdobycia bramki miał Łukasz Witucki jednak jego strzał został zablokowany. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Lubania.

ZDRÓJ: J. Woźniak - M. Chwojnicki, M. Langner, J. Krzyżanowski, R. Jankowicz, D. Fras, F. Żurawski, M. Cyra, M. Polak,  A. Dryps, Ł. Witucki

Rezerwowi: M. Lewandowski, D. Celmer, R. Langner

Zdjęcia z meczu są dostępne tutaj.

Kolejny mecz biało - niebiescy rozegrają w sobotę 9 czerwca z GKS Baruchowo. Początek spotkania w Baruchowie zaplanowano na godzinę 16:00.