Zamknij

Zdrój nadal niepokonany pod tężniami! [zdjęcia]

20:46, 29.04.2018 B.B Aktualizacja: 20:49, 29.04.2018
Skomentuj Zdrój Ciechocinek pokonał Zjednoczonych Piotrków Kujawski 3:0 (1:0). Fot. OSiR Ciechocinek Zdrój Ciechocinek pokonał Zjednoczonych Piotrków Kujawski 3:0 (1:0). Fot. OSiR Ciechocinek

W 22. kolejce V ligi gr. 2, Zdrój Ciechocinek pewnie pokonał zespół Zjednoczonych Piotrków Kujawski 3:0 (1:0). bramki dla biało-niebieskich strzelali Daniel Fras, Łukasz Witucki oraz powracający do gry Marcin Majchrzak.

Początek meczu należał nie spodziewanie do drużyny przyjezdnych. Defensywa Zdroju popełniała proste błędy lecz na szczęście odbyło się to bez żadnych konsekwencji. W 37 minucie zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Daniel Fras dając prowadzenie Ciechocinianom.

Druga połowa podobnie jak pierwsza rozpoczęła się od ataków drużyny z Piotrkowa, lecz nie stanowiły one żadnego zagrożenia dla bramki Zdroju strzeżonej przez Rafała Langnera. Zdrój natomiast bardzo groźnie kontratakował. Po jednym z takich ataków  w 69. minucie Łukasz Witucki strzelił bramkę na 2:0 dla Zdroju. Gra po drugiej bramce gospodarzy nie uległa zmianie. Zjednoczeni nadal bezskutecznie atakowali a Zdrój miał bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki po szybkich atakach. W 83. minucie po kolejnej kontrze Marcin Majchrzak ustalił wynik meczu na 3:0.

ZDRÓJ: R. Langner - M. Chwojnicki, J. Krzyżanowski, M. Langner, R. Jankowicz, D. Fras, M. Polak, A. Dryps, M. Cyra, R. Żurawski, Ł. Witucki

Rezerwowi: M. Majchrzak, M. Lityński, M. Lewandowski, W. Sienkiewicz

Zdjęcia z meczu są dostępne tutaj.

Kolejny mecz Zdrój Ciechocinek rozegra w piątek 4 maja we Włocławku z zajmującą drugie miejsce w tabeli Włocłavią. Początek spotkania o godzinie 18.00.