Zamknij

Zdrój wygrywa kolejny mecz. Łukasz Witucki zdobywa 5 bramek. Marcin Langner zalicza 3 asysty.

10:49, 26.03.2018 B.B Aktualizacja: 12:44, 01.04.2018
Skomentuj Ziemowit Osięciny - Zdrój Ciechocinek. Fot. www.facebook.com/GKS-Ziemowit-Osięciny Ziemowit Osięciny - Zdrój Ciechocinek. Fot. www.facebook.com/GKS-Ziemowit-Osięciny

Zdrój Ciechocinek pokonał w wyjazdowym meczu Ziemowit Osięciny aż 5:1 (2:1).

Znów wyborną formą strzelecką popisał się Łukasz Witucki, który strzelił dla zespołu z Ciechocinka wszystkie pięć bramek. Drużyna gospodarzy miała utrudnione zadanie w tym meczu ze względu na czerwoną kartkę, która ujrzał obrońca Ziemowita już w 4. minucie spotkania.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Zdroju, gdyż zawodnik gospodarzy, Bartosz Cybulski wykorzystał rzut karny podyktowany przeciwko naszej drużynie.Drużyna Ziemowita ambitnie walczyła do końca, ale wyprowadzane kontry naszego zespołu kończyły się kolejnymi bramkami.Warto zaznaczyć, iż trzy asysty w naszym zespole zaliczył Marcin Langner.
Brawo drużyna i oby tak dalej !

ZDRÓJ: J. Woźniak - M. Chwojnicki, J. Krzyżanowski, R. Jankowicz, M. Langner, A. Dryps, M. Polak, D. Fras, R. Żurawski, K. Bachor,  Ł. Witucki
Zmiennici: M. Lityński, D. Celmer, F. Meler

Następny mecz Ciechocinianie rozegrają w Wielką Sobotę na boisku między tęzniami. Rywalem Zdroju będzie Gopło Kruszwica. Początek spotkania o godzinie 13. Zapraszamy !