Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierownik bazy zabiegowej- Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Data dodania: 2019-11-27 15:39:52ID: 3970

542Pokaż numer[email protected]

Obiekt hotelowo- sanatoryjny
Pałac Łazienki II w Ciechocinku
woj. kujawsko-pomorskie
poszukuje osoby na stanowisko

KIEROWNIK BAZY ZABIEGOWEJ
Miejsce pracy: Ciechocinek
Region: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
- organizacja i zarządzanie bazą zabiegową (zespół około 10 osobowy)
- nadzór nad utrzymaniem standardów i jakości obsługi gości
- współpraca z innymi działami
- nadzór nad podległym personelem, w tym układanie grafików, optymalizacja czasu pracy
- rekrutacja i wdrażanie nowych pracowników
- prawidłowe zarządzanie dokumentacją gości związaną z zabiegami
Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia kierunkowego
- doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem (motywowanie, szkolenie, planowanie pracy
- utrzymywania pozytywnych relacji z Gośćmi
- miłej aparycji i wysoka kultury osobistej
- komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- zorientowania na cel, zaangażowania, odpowiedzialności

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
- możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie:
Wyrażam Zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Resort- tj. B 5 Sp. z o.o. , ul. Raczyńskich 6 , 87-720 Ciechocinek, dla celów rekrutacji (udzieloną zgodę możesz w każdym czasie cofnąć). Zostałem ponadto powiadomiony:
- o administratorze danych osobowych,
- o powołanym inspektorze Ochrony Danych Osobowych,
- o celach, podstawie prawnej i okresie przetwarzania danych,
- o prawach, które przysługują Mi w związku z przetwarzaniem moich danych.