Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds rekrutacji

Data dodania: 2019-11-22 15:33:36ID: 3956

795Pokaż numer[email protected]

Zakres obowiązków:
? Powadzenie całościowych procesów rekrutacyjnych (redagowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, rozmowy kwalifikacyjne, sporządzanie dokumentacji kadrowej)
? Poszukiwanie skutecznych kanałów dotarcia do kandydatów
? Współpraca z instytucjami związanymi z rynkiem pracy jak: Urzędy Pracy, Biura karier itp.
? Administrowanie bazą aplikacji i jej aktualizowanie
? Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z kandydatami.
Wymagania:
? Doświadczenia na podobnym stanowisku
? Umiejętność wykorzystywania różnych metod i źródeł bezpośredniego dotarcia do kandydatów,
? Dobra organizacja pracy,
? Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,
? Elastyczny czas pracy, tryb wielozadaniowy pod presją czasu,
? Dokładność w sporządzanej dokumentacji
? Terminowość realizacji zadań
? Dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office, surfowanie po internecie
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
? Stałą pracę
? Szkolenie z zakresu wewnętrznych procedur firmy
? Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop.
? Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanej wiedzy i umiejętności
? Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

CV prosimy kierować na email: [email protected] CV w języku angielskim mile widziane.
W przypadku szczegółowych pytań proszę o kontakt pod nr tel. 795516434
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z kandydatami spełniającymi wymogi postawione w ogłoszeniu.