Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię pracownika produkcji

Data dodania: 2019-11-05 14:10:41ID: 3933

696Pokaż numer[email protected]

Firma Rusoccy zajmuje się produkcją surowca wtórnego z tworzyw sztucznych. W związku z budową i uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji :
Twoje zadania:
? załadunek surowca
? dbałość o powierzony sprzęt i materiały
? utrzymanie porządku w obszarze produkcji

Oczekujemy od Ciebie:
? uprawnień na prowadzenie wózków widłowych oraz urządzeń transportu bliskiego (ładowarka teleskopowa)
? nastawienia na pracę zespołową
? gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
W zamian zapewnimy Ci:

? zatrudnienie na umowę o pracę
? wynagrodzenie + premia uznaniowa (miesięczna) + dodatek za pracę w nocy
? stabilność zatrudnienia
? możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).?