Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator dźwigu - Francja

Data dodania: 2019-07-10 10:53:21ID: 3634

735Pokaż numer[email protected]

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator dźwigu
Numer ref. ODŹ/07/19
LOKALIZACJA: FRANCJA/ALPY

Zadania:
? Obsługa żurawia wieżowego Potain (IGO21, MD238, MD310 , MDT98, MDT178, MDT218, MDT219)
? Wykonywanie prac związanych z obsługą dźwigu na budowie

Wymagania:
? Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator dźwigu min. 3 lata
? Aktualne uprawnienia do obsługi dźwigu

Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe
? Wynagrodzenie za 152/h około 2100 euro netto miesięcznie
? Możliwość pracy w nadgodzinach - płatne według francuskiego prawa
? Dla osoby ze znajomością języka francuskiego 100 euro
? Zwrot kosztów amortyzacji 100 euro/miesiąc- w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji
? Program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
? Po przepracowaniu 2 miesięcy - zwrot kosztów przejazdu Polska-Francja w wysokości 50 euro
? Polska umowa o pracę
? Opieka polskiego koordynatora
? Zapewniona odzież robocza
? Zwrot za badania

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Tel. 735993324 lub 735993329